adana uzman psikolog ayşe baz whatsapp psikolog ayşe baz aile danışmanlık merkezi  Facebook psikolog ayşe baz aile danışmanlık merkezi adana instagram psikolog ayşe baz aile danışmanlık merkezi adana youtube

 HAKKIMIZDA

 

Adana’nın ilk aile danışmanlık merkezlerinden biri olarak kurulduk. Tüm ekibimizi kendi alanlarında uzman, ruh sağlığına gönül vermiş, insana değer veren profesyonellerden oluşturduk. Kurulduğu günden bu yana danışanlarımıza hizmet vermiş olmanın ve en çok tavsiye edilen merkezlerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bireysel terapi,  çocuk-ergen psikolojisi,  aile ve çift terapisi,  çocuklarda gelişimsel bozukluklar programı, okul dönemi sorunları alanlarında çalışmaktayız. Aynı zamanda çocuk gelişim testleri  gibi testler  uzmanlarımızca uygulanmaktadır.

Randevu aldıktan sonra ilk seansımızda sizi tanımak, sorununuzu anlamak ve nasıl bir yol izleyebileceğimiz ile ilgili bir yol haritası çıkarmayı amaçlıyoruz. Terapi planınızı oluşturduktan sonra ise çözüme doğru beraber ilerliyoruz.

Alanında uzman kadrosuyla, sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına danışanların memnuniyeti ilke edinilmiştir. Bu modern, samimi ve güler yüzlü ekiple tanışmanız ve dilediğiniz konu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Çalışma Alanlarımız

·         Psikolojik Danışmanlık

·         Anne baba danışmanlığı

·         0-6 yaş gelişim takibi, pedagojik danışmanlık

·         Ergen danışmanlığı

·         Yetişkin danışmanlığı

·         Aile ve çift danışmanlığı

Çocuk Gelişimi

·         Gelişim problemleri

·         Otizm, Asperger sendromu

·         Okula hazırlık

·         Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu

·         Öğrenme problemleri

Eğitim ve Seminer Çalışmaları

·         Anne babalar, öğretmenler ve meslektaşlara yönelik seminerler ve bilinçlendirme eğitim ve etkinlikleri

Grup Terapileri

 

     Copyright © 2020 Özel AYŞE BAZ Aile Danışma Merkezi. Tüm hakları saklıdır.